Технікум землевпорядкування ЖНАЕУ - Розподіл абітурієнтів по групах - 2016
П`ятниця, 09.12.2016, 19:27
Вітаю Вас Гость | RSS



                       
Меню сайту
Форма входу
Логин:
Пароль:
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика
Яндекс.Метрика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Ivannem

Розподіл абітурієнтів по групах - 2016

Група № 1

Група № 1

Список

абітурієнтів спеціальності «Геодезія та землеустрій»

№ пп № особової справи Прізвище, ім'я, по батькові

1 З-1 Петрошук Анатолій Олегович

2 З-2 Ігнатюк Владислав Миколайович

3 З-3 Марач Дмитро Віталійович

4 З-4 Рижук Дмитро Геннадійович

5 З-5 Костенко Юрій Русланович

6 З-6 Бойко Олександр Ігорович

7 З-7 Корейба Юрій Русланович

8 З-8 Сидорчук Владислав Ігорович

9 З-9 Ступкевич Дмитро Русланович

10 З-10 Лопатюк Марина Станіславівна

11 З-11 Герасимчук Володимир Ігорович

12 З-12 Веркович Олександр Петрович

13 З-13 Осіпчук Юлія Сергіївна

14 З-14 Роюк Тетяна Миколаївна

15 З-15 Конончук Валентина Олександрівна

16 З-16 Франчук Світлана Юріївна

17 З-17 Кравчук Олександр Юрійович

18 З-18 Ящук Петро Михайлович

19 З-19 Данилюк Анна Юріївна

20 З-20 Янчук Сергій Вячеславович

21 З-21 Соловей Віталій Олександрович

22 З-22 Білошапка Артем Геннадійович

23 З-23 Степанюк Ігор Русланович

24 З-24 Климець Юрій Андрійович

25 З-25 Борнусов Микита Олегович

26 З-26 Супрунчук Любов Вячеславівна

27 З-27 Микитюк Діана Андріївна

28 З-28 Козир Анна Михайлівна

29 З-29 Лук'янчук Алік Миколайович

30 З-30 Жура Андрій Михайлович

31 З-31 Осіпчук Ілля Миколайович

32 З-32 Дейнека Вадим Володимирович

 

 

 

Група №2

Список

абітурієнтів спеціальності «Облік та оподаткування»

№ пп. № особової справи Прізвище, ім'я, по батькові

 

1 О-1 Лейнер Яна Вячеславівна

2 О-2 Ігнатюк Владислав Миколайович

3 О-3 Тарасевич Юлія Валентинівна

4 О-4 Марач Дмитро Віталійович

5 О-5 Конончук Ніна Миколаївна

6 О-6 Смітюх Тетяна Петрівна

7 О-7 Рижук Дмитро Геннадійович

8 О-8 Ведрук Діана Геннадіївна

9 О-9 Ничипорук Ангеліна Геннадіївна

10 О-10 Лопатюк Марина Станіславівна

11 О-11 Свірщук Надія Сергіївна

12 О-12 Дейнека Вадим Володимирович

13 О-13 Сидорчук Анна Олегівна

14 О-14 Гришко Іванна Юріївна

15 О-15 Коваленко Тетяна Вікторівна

16 О-16 Соловей Віталій Олександрович

17 О-17 Ковтун Наталія Вікторівна

18 О-18 Фільчук Дмитро Михайлович

19 О-19 Осіпчук Юлія Сергіївна

20 О-20 Деркач Людмила Миколаївна

21 О-21 Роюк Тетяна Миколаївна

22 О-22 Цал-Цалко Юлія Павлівна

23 О-23 Козир Анна Михайлівна

24 О-24 Конончук Валентина Олександрівна

25 О-25 Чирко Надія Юріївна

26 О-26 Данилюк Анна Юріївна

27 О-27 Янчук Сергій Вячеславович

28 0-28 Супрунчук Любов Вячеславівна

29 О-29 Микитюк Діана Андріївна

30 О-30 Лук'янчук Алік Миколайович

31 О-31 Жура Андрій Михайлович

32 О-32 Огійчук Богдан Віталійович

 

 

 

Група № 3

Список

абітурієнтів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

№ пп № особової справи Прізвище, ім'я, по батькові

1 П-1 Лейнер Яна Вячеславівна

2 П-2 Тарасевич Юлія Валентинівна

3 П-3 Петрошук Анатолій Олегович

4 П-4 Рижук Дмитро Геннадійович

5 П-5 Ничипорук Ангеліна Геннадіївна

6 П-6 Костенко Юрій Русланович

7 П-7 Коваленко Тетяна Вікторівна

8 П-8 Лопатюк Марина Станіславівна

9 П-9 Микитюк Олександр Сергійович

10 П-10 Огійчук Богдан Віталійович

11 П-11 Лук'янчук Алік Миколайович

12 П-12 Деркач Людмила Миколаївна

13 П-13 Осіпчук Юлія Сергіївна

14 П-14 Цал-Цалко Юлія Павлівна

15 П-15 Козир Анна Михайлівна

16 П-16 Сидорчук Анна Олегівна

17 П-17 Конончук Валентина Олександрівна

18 П-18 Чирко Надія Юріївна

19 П-19 Смітюх Тетяна Петрівна

20 П-20 Конончук Ніна Миколаївна

21 П-21 Данилюк Анна Юріївна

22 П-22 Янчук Сергій Вячеславович

23 П-23 Соловей Віталій Олександрович

24 П-24 Благун Ліна Володимирівна

25 П-25 Сидорчук Владислав Ігорович

26 П-26 Ігнатюк Владислав Миколайович

27 П-27 Роюк Тетяна Миколаївна

28 П-28 Степанюк Ігор Русланович

29 П-29 Супрунчук Любов Василівна

30 П-30 Микитюк Діана Андріївна

31 П-31 Жура Андрій Михайлович

 

 

Пошук
Міні-Чат
Друзі сайту
Tестування для ОКР - Молодший спеціаліст
Сайт села Ярунь
Електронний вступ
Урядова гаряча лінія 1545